Zbigniew Małkowski został nowym trenerem bramkarzy Stomilu Olsztyn

i

Autor: Stomil Olsztyn Zbigniew Małkowski został nowym trenerem bramkarzy Stomilu Olsztyn

Zmiany w Stomilu Olsztyn. Znamy nowego trenera bramkarzy!

2022-03-25 14:45

Dobrze znany olsztyńskim kibicom – Zbigniew Małkowski, został trenerem bramkarzy Stomilu Olsztyn. 44-letni Małkowski zastąpił na stanowisku Przemysława Norkę. O dalszych zmianach kadrowych klub będzie informować w najbliższych godzinach. Stomil korzystając z wolnego weekendu w sobotę (26 marca) rozegra sparing z Wisłą Płock. Olsztyńską drużynę ma już poprowadzić nowy szkoleniowiec.

Zbigniew Małkowski jest wychowankiem Stomilu Olsztyn. Następnie występował m.in. w Feyenoordzie Rotterdam czy Koronie Kielce, gdzie rozegrał ponad 150 spotkań w Ekstraklasie.

Po zakończeniu kariery pozostał przy piłce nożnej i zajął się trenowaniem bramkarzy. W przeszłości pracował w reprezentacji Polski do lat 16, Widzewie Łódź, Podbeskidziu Bielsko-Biała, a ostatnio w Akademii Rakowa Częstochowa.

Korzystając z przerwy reprezentacyjnej w rozgrywkach 1. ligi piłki nożnej Stomil Olsztyn w sobotę (26 marca) rozegra mecz towarzyski z Wisłą Płock. Początek spotkania o godzinie 11:00 w Drobinie. Warto przypomnieć, że Wisła Płock jest klubem partnerskim „Dumy Warmii”. Uwaga: sparing będzie zamknięty dla kibiców.

Rozpoczyna się przebudowa peronu i torów na stacji Olsztyn Główny

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Zmiany w Stomilu Olsztyn. Znamy nowego trenera bramkarzy!