Jastrzębski

i

Autor: SPR Wisła Płock

SPR Wisła Płock

Młody talent zostaje w Orlen Wiśle! Marcel Jastrzębski z nową umową

2024-01-08 8:22

SPR Wisła Płock zawarła nową umowę z Marcelem Jastrzębskim. Polski bramkarz będzie reprezentować ORLEN Wisłę Płock do sezonu 2027/2028, jednakże w kontrakcie istnieje także zapis o możliwości przedłużenia o kolejny rok.

Marcel Jastrzębski zaczął bronić Niebiesko-biało-niebieskich barw w sezonie 2022/2023, po tym, jak jako bramkarz SMS ZPRP Kielce podpisał z płockim klubem trzyletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa sezony. Młody Polak od samego początku bardzo solidnie prezentował się pomiędzy słupkami, dzięki czemu niejednokrotnie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść ORLEN Wisły Płock.

Cieszę się, że zostaje w drużynie na dłużej! W Płocku czuję się jak w domu. Atmosfera w klubie i wokół jest świetna, a mi pozostaje tylko robić swoje i dawać tej drużynie jak najwięcej! Chcę dalej się rozwijać i być częścią tego projektu – powiedział Marcel Jastrzębski.

Piękna przygoda Marcela w Płocku będzie miała kontynuację, ponieważ właśnie podpisał on kontrakt, który wydłuża okres jego występów dla Nafciarzy do 2028 roku. Ponadto w nowej umowie reprezentanta Polski istnieje zapis o możliwości przedłużenia o kolejny sezon.

Źródło: Młody talent zostaje w Orlen Wiśle! Marcel Jastrzębski z nową umową