Police

i

Autor: pixabay.com

Sprytna płocczanka okazała się mniej sprytna niż myślała! Teraz może trafić za kratki

2021-11-02 12:45

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Płocku, plan płocczanki legł w gruzach szybciej niż mogła się spodziewać. Kobieta zasłaniała kody kresowe innym towarem przy kasie samoobsługowej w jednej z płockich drogerii. Wszystko zapowiadało się dobrze ponieważ udało jej się obniżać rachunki o nawet kilkaset złotych jednak oszustwa nie uszły jej płazem

"Chytry plan obrała sobie 36-latka, aby płacić niższe rachunki za towar w jednej z płockich drogerii. Podejrzana przy samoobsługowej kasie, zasłaniała kody kreskowe danego artykułu innym produktem tak, aby na jej rachunek nabijał się tańszy towar. I takim sposobem obniżała rachunki, nawet o kilkaset złotych"

"Oszustwa nie uszły jej płazem. Zgłoszonymi kradzieżami zajęli się kryminalni z komisariatu w Płocku. Krok po kroku rozpracowali taktykę działania płocczanki. Wczoraj zatrzymali kobietę, a w jej mieszkaniu znaleźli artykuły chemiczno – przemysłowe skradzione w płockiej drogerii. Zaskoczona wizytą policjantów 36-latka, nie miała argumentów na swoje usprawiedliwienie."

36-latce grozi kara do kilku lat pozbawienia wolności

Źródło: Sprytna płocczanka okazała się mniej sprytna niż myślała! Teraz może trafić za kratki