Trwają poszukiwania 16-letniej poznanianki

i

Autor: Policja Poznań

Dwa tygodnie nie wraca do domu. Trwają poszukiwania 16-letniej poznanianki

2023-05-26 14:41

Policjanci z Poznania poszukują 16-letniej Julii Stanisławskiej, która w dniu 12 maja br. po zakończonych lekcjach nie wróciła do miejsca zamieszkania. Każdy kto ma jakiekolwiek informacje odnośnie miejsca przebywania dziewczyny proszony jest o kontakt z policją!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto poszukują 16-letniej Julii Stanisławskiej, która w dniu 12 maja br. po zakończonych lekcjach nie wróciła do miejsca zamieszkania.

- W dniu zdarzenia ubrana była w białą koszulę, czarną sukienkę i czarne legginsy oraz biało-niebieskie sportowe buty. Zaginiona ma ciemne, proste włosy do ramion, 157 cm wzrostu, kolczyk w nosie, jest krępej budowy ciała. W przeszłości zdarzały się jej samowolne oddalenia z domu - informują policjanci.

W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji na temat aktualnego miejsca pobytu w/w prosimy o kontakt z KP Poznań - Stare Miasto pod numerem tel. 47 77 124 11.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Dwa tygodnie nie wraca do domu. Trwają poszukiwania 16-letniej poznanianki