Pies porzucony w lesie w worku niedaleko Grodziska

i

Autor: Przytulisko w Grodzisku Wielkopolskim Pies porzucony w lesie w worku niedaleko Grodziska

Pies w związanym worku wyrzucony w lesie.

2021-07-13 10:16

W lesie niedaleko Rojewa (gmina Grodzisk Wielkopolski) znaleziono zawiązanego w worku pieska. Pies po jakimś czasie się uwolnił, jednak przez długi czas nie dawał się złapać. Dopiero po jakimś czasie ta sztuka udała się wolontariuszom. Zwierzę zostało przetransportowane do przytuliska w Grodzisku Wielkopolskim.

Początkowo, pies nie dawał się złapać wolontariuszom. Był bardzo wystraszony i biegał w okolicach worka, z którego się wydostał. Dopiero po jakimś czasie psa udało się złapać i przewieść do przytuliska w Grodzisku Wielkopolskim.

- Piesek jest młody, trochę lękliwy, ale jednocześnie daje się głaskać i drapać za uchem. Jest malutki, waga 7-8 kg. Mimo zła, jakie spotkało go od człowieka, jest w niego wpatrzony. Tak potrafi tylko pies. Powoli szukamy mu domu. Takiego na zawsze, który go pokocha, nigdy nie skrzywdzi i na pewno nie wywiezie w worku do lasu. Obowiązuje procedura adopcyjna, w tym zobowiązanie do kastracji - napisało na swoim fanpage przytulisko w Grodzisku Wielkopolskim.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Pies w związanym worku wyrzucony w lesie.