Kierowca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

i

Autor: KPP Jarocin Kierowca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Pijany kierowca wiózł żonę i dwójkę dzieci!

2022-02-02 9:17

- Gdyby bezmyślność mogła unosić się w powietrze, 33-letni mieszkaniec gminy Żerków z całą pewnością wzniósłby się bardzo, bardzo wysoko - tak sprawę 33-latka skomentowała policja z Jarocina.

Bezmyślność to bardzo delikatne określenie w stosunku do osoby, która siada za kierownicą samochodu nie mając do tego uprawnień, mając za to w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Na tym niestety nie koniec. W kierowanym przez mężczyznę volkswagenie byli też pasażerowie - jego żona i dwójka małoletnich dzieci.

Na szczęście na dość nietypowy tor jazdy volkswagena, którym rodzina podróżowała, zwrócił uwagę inny uczestnik ruchu drogowego i powiadomił o tym policję. Być może jednym wykonanym połączeniem zapobiegł tragedii.

Kontrola zatrzymanego wczoraj w Lgowie pojazdu zakończy się dla 33-latka postępowaniem karnym (a za to przęstępstwo może spędzić w więzieniu 2 lata). Podczas tej kontroli okazało się również, że siedząca na miejscu pasażera kobieta posiada prawo jazdy i jest trzeźwa.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Pijany kierowca wiózł żonę i dwójkę dzieci!