Primark otwiera sklep w Katowicach! Lokal tej sieci powstanie w Silesia City Center

i

Autor: mat.prasowe Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Nowy lokal powstanie w Katowicach

Primark Poznań: Kiedy otwarcie? Oto NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNA DATA! [SZCZEGÓŁY]

2021-02-23 16:11

Na ten moment fani zakupów i niskich cen czekają w napięciu od wielu miesięcy. Wkrótce otwarty zostanie sklep Primark Poznań. - Kiedy otwarcie? - pytają w sieci zniecierpliwieni internauci. Okazuje się, że już niedługo. Jaka jest prawdopodobna data otwarcia Primark Poznań? Sprawdźcie szczegóły na naszej stronie internetowej.

Primark Poznań: DATA OTWARCIA OFICJALNIE POTWIERDZONA! Kiedy zrobimy zakupy? (KLIKNIJ)

Primark to sieć sklepów, która jest bardzo popularna wśród Polaków. Niestety, do tej pory zakupy mogliśmy zrobić tylko za granicą. Sklepy tej sieci dostępne są między innymi w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii czy Portugalii. W Primarku można kupić tanie ubrania, ale też akcesoria czy elementy wyposażenia wnętrz. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nic więc dziwnego, że gdy tylko pojawiły się informacje, że sieć planuje otworzyć swoje sklepy w naszym kraju, w sieci zawrzało. Początkowo lokalizacje sklepów trzymane były w tajemnicy. 

Finalnie jednak pierwszy w Polsce Primark został otwarty w sierpniu w warszawskiej Galerii Młociny.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

QUIZ: Końcówka "-ą" czy "-om"? Sprawdź czy piszesz poprawnie!

Pytanie 1 z 20
Nigdy nie kupuję moim _________ słodyczy.

Primark Poznań: Kiedy otwarcie? 

Sieć nie wypowiada się oficjalnie w sprawie dokładnego terminu otwarcia sklepu Primark Posnania. Jest tylko informacja, że sieć planuje otworzyć sklep w Poznaniu w 2021 roku. Udało nam się jednak dotrzeć do przyszłych pracowników sklepu. Rekrutacja na większość stanowisk została już zakończona. Z ich informacji wynika, że sklep Primark Poznań zostanie otwarty najprawdopodobniej pod koniec marca. Najbardziej prawdopodobna data to 25 lub 26 marca. Drugim scenariuszem jest otwarcie sklepu Primark Poznań na początku kwietnia, czyli tuż po świętach wielkanocnych. 

Oczywiście tak może się stać przy założeniu, że obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie będą zaostrzane, a rząd nie postanowi po raz kolejny zamknąć sklepów w galeriach handlowych. 

Primark Posnania: Godziny otwarcia, lokalizacja 

Tymczasem Posnania jest bardzo dumna, że w jej wnętrzach już niebawem pojawi się popularny w całej Europie sieć. Centrum handlowe pochwaliło się już między innymi godzinami otwarcia sklepów. Ze wstępnych informacji wynika, że Primark Poznań czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21. Takie same godziny otwarcia będą obowiązywały w niedziele handlowe. 

Primark Posnania będzie zajmował dwa poziomy. Sklep zlokalizowany będzie w okolicach budowlanego marketu Leroy Merlin. 

Najbliższe wejście to to od strony ulicy Krzywoustego. Najbliższy parking natomiast to ten koloru zielonego.

Źródło: Primark Poznań: Kiedy otwarcie? Oto NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNA DATA! [SZCZEGÓŁY]