Przeciwnicy aborcji pojawią się dzisiaj na ulicach Poznania

2020-12-04 8:29 marc
Aborcja farmakologiczna: na czym polega i jak ją przeprowadzić?
Autor: Getty Images

W piątek, 4 grudnia, w Poznaniu, na rogu ul. Półwiejskiej i ul. Krysiewicza, godz. 16.00 – 17.30, odbędzie się pikieta przeciwko rozpowszechnianiu nielegalnych pigułek aborcyjnych.

W ostatnim czasie ulicami miasta przeszło wiele protestów w sprawie wyroku Trybunały Konstytucyjnego który zaostrza prawo aborcyjne. Tysiące ludzi na ulicach polskich miast sprzeciwiało się temu. Nie inaczej było w Poznaniu, gdzie protesty na Placu Wolności gromadziły tysiące ludzie. Jednak dziś, Fundacja Pro – Prawo Do Życia zapowiada manifestację „Stop bezsensownej śmierci”.

- W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i na forach internetowych. Zgromadzenie ma na celu ostrzeżenie ludzi przed dramatem jakim jest zabicie własnego dziecka i nagłośnienie tych zbrodni – czytamy na stronie organizatorów wydarzenia.

Początek zgromadzenia na rogu ul. Półwiejskiej i ul. Krysiewicza zaplanowano na godz 16. Ma ono potrwać do godziny 17.

Groźny przestępca w rękach CBŚP. Ma na sumieniu miliony złotych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany