Radny spalił szalik Lecha Poznań i wydał oświadczenie: "jestem z siebie dumny"

Adam Nalewajk to polski strongman oraz radny Pułtuska
Autor: Facebook/Adam Nalewajk Adam Nalewajk to polski strongman oraz radny Półtuska

Adam Nalewajk to polski strongman, który zasłynął także jako aktor w produkcjach takich jak "Barwy Szczęścia" czy Bad Boy Patryka Vegi. Jest on także radnym Pułtuska od trzech kadencji. Ostatnio zasłynął tym, iż spalił szalik Lecha Poznań i pochwalił się tym publicznie. Po tym wydał oświadczenie, iż jest z siebie dumny, ponieważ 90% kibiców Lecha to patologia. .

W ostatnich dniach o Adamie Nalewajku zrobiło się głośno za sprawą artykułu w jednej z gazet, gdzie opublikowano jego zdjęcia, jak spalił szalik Lecha Poznań.

Skąd takie zachowanie u radnego Pułtuska Adama Nalewajka oraz zadeklarowanego kibica Legii Warszawa? Podczas wakacji Nalewajka ktoś zamieścił w jego mediach społecznościowych wulgarny wpis, nieprzychylny Legii Warszawa. Pułtuski radny szybko usunął wpis. Na tym jednak działalności nie zakończył. W rozmowie z „Pułtuską Gazetą Powiatową” Nalewajk powiedział, że musiał coś zrobić, aby zrehabilitować się w oczach kibiców. W ten sposób wpadł na pomysł, aby publicznie spalić szalik Lecha Poznań. .

Po całym incydencie zrobiło się o radnym głośnio. Po rozmowie z lokalną gazetą radny wydał oświadczenie, w którym stwierdził, iż jest z siebie dumny, ponieważ 90% kibiców Lecha to patologia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Radny spalił szalik Lecha Poznań i wydał oświadczenie: "jestem z siebie dumny"
Nasi Partnerzy polecają