Tragedia pod Śremem. W wypadku zginęli dwaj młodzi bracia

2021-04-01 9:58 marc
Tragiczny wypadek w powiecie śremskim
Autor: KPP Śrem

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z środy na czwartek w powiecie śremskim. Dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat zginęło w wypadku w miejscowości Grabianowo. Mężczyźni byli braćmi. Samochód uderzył w mur.

Do wielkiej tragedii doszło w czwartek, 1 kwietnia około godziny 7 rano w miejscowości Grabianowo pod Śremem. Na miejscu zginęli dwaj bracia. 

- Policjanci śremskiej drogówki oraz kryminalni pracują na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w nocy w Grabianowie. Trwają oględziny pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Scenic, 21-letni mieszkaniec gminy Brodnica, jadąc trasą Marianowo-Grabianowo, wspólnie z 20-letnim bratem, również mieszkańcem gminy Brodnica, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w płot posesji w Grabianowie. Zarówno kierujący pojazdem, jak i pasażer ponieśli śmierć na miejscu - relacjonuje policja ze Śremu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?
Źródło: Tragedia pod Śremem. W wypadku zginęli dwaj młodzi bracia
Nasi Partnerzy polecają