Pobiegną w Kozienicach! Przed nami Energetyczna Dycha

i

Autor: Kinga Tomaszewska

10 km po gminie Kozienice! Przed nami Enea Energetyczna Dycha!

2021-10-19 10:26

W sobotę, 23 października odbędzie się w Kozienicach Enea Energetyczna Dycha 2021. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Street Run Radom.

Ostatnie dni, by zapisać się do biegu! Przed nami Enea Energetyczna Dycha 2021 ​w Kozienicach. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Street Run Radom. Zapisy potrwają do dnia biegu, czyli do soboty, 23 października.

Biegacze będą mieli do pokonania dystans - jak nazwa wskazuje - 10 kilometrów. Bieg startuje na terenie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu.

Zapraszamy wszystkich, na naszej stronie znajdziecie wszystko to, co jest potrzebne do zapisania się do biegu. Limit mamy ustawiony na 250 osób - powiedział nam Karol Kaczmarzyk, organizator biegu i prezes stowarzyszenia Street Run Radom. - W zasadzie trzeba być na pewno tylko zdrowym i trzeba chcieć przebiec te 10 kilometrów. Myślę, że każdy, kto jest chociaż w minimalnym treningu, jest w stanie pokonać ten dystans. Mamy limit czasu 2 godziny więc można w zasadzie przejść spacerem, zapraszamy oczywiście też takich piechurów.

Enea Energetyczna Dycha startuje punktualnie o 11.

Źródło: 10 km po gminie Kozienice! Przed nami Enea Energetyczna Dycha!