WOŚP 2022

i

Autor: Źrodło: wosp.org.pl

30 Finał WOŚP w Radomiu! - Jaki program w tym roku?

2022-01-27 13:10

Przed nami kwestowanie, koncerty i różne wydarzenia. Więcej o tym w artykule.

[AKTUALIZACJA 29.01.2022.]

Ze względu na sytuacje pandemiczną w kraju, radomski sztab WOŚP wprowadził zmiany w programie, o czym poinformował na swoim fanpage:

[Pierwotna treść newsa 27.01.]

Po raz kolejny zagrają pomimo pandemii. W najbliższą niedziele czeka nas finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem celem jest wsparcie Okulistyki dziecięcej. Za organizacje finału w Radomiu odpowiada jak co roku Hufiec ZHP Radom-Miasto. W dniu finału, na ulicach Radomia będzie kwestować ponad 300 wolontariuszy.

WOŚP można również wesprzeć poprzez licytacje w aukcjach internetowych, jak i również wrzuceniem pieniędzy do jednej z ponad 40 stałych skarbon na terenie miasta. Znajdziecie je m.in. w restauracjach czy publicznych placówkach.

Jak zwykle nie zabraknie koncertów. Tym razem ze względu na pandemie, zamiast jednej sceny, są trzy:

Postanowiliśmy porozbijać troszkę ten koncert na trzy sceny, w tym celu, żeby nie gromadzić zbyt dużych grup osób i nie stać się ogniskiem zakażenia.

Powiedział nam Bartosz Bednarczyk, szef sztabu WOŚP w Radomiu. Koncerty będą odbywać się w muszli w parku Kościuszki, w galerii handlowej przy ul. Chrobrego i w Patio Kamienicy Deskurów. Na scenie w parku usłyszymy: Law, Renesans, Rosa, Second Life, Alicetea. Ze względu na pandemie, program WOŚP może jeszcze ulec zmianie.

Poza koncertami i kwestowaniem, czekają na nas również inne wydarzenia. Więcej o programie WOŚP w Radomiu posłuchacie poniżej:

Co nas czeka podczas tegorocznej edycji WOŚP w Radomiu?
Źródło: [AKTUALIZACJA] 30 Finał WOŚP w Radomiu! - Jaki program w tym roku?