Siedziba American Corner w Radomiu

i

Autor: AD

Anglojęzyczna biblioteka w Radomiu powiększona. Kiedy książki trafią do czytelników?

2022-02-10 20:11

Popularnonaukowe, źródłowe ale też powieści i opowiadania do poduszki. Książki , e-booki i gry edukacyjne a wszystko do nauki języka angielskiego. Biblioteka radomskiego American Corner powiększyła się o kolejne zakupy. Na półki trafi około dwustu pozycji.

Ekonomia, historia prawa, a nawet terroryzm i problem migracji - to tematy książek, które wkrótce trafią do rąk radomian. Biblioteka radomskiego American Corner powiększyła się o nowe tytuły. Zdecydowana większość to, te które mają być pomocne w pracy i nauce, 

- Wielu naszych czytelników to studenci, nauczyciele czy pracownicy naukowi. Często szukali określonych tytułów, których do tej pory nie mieliśmy na swoich półkach. Spisywaliśmy ich sugestie i tak powstawała "wish list" czyli tak zwana lista życzeń - wyjaśnia Urszula Malmon z Ameriican Corner. Jak dodaje wiele z nowych nabytków to właśnie realizacja próśb z tej listy. 

- Te książki to materiały przydatne tym, którzy będą pisać prace licencjackie, magisterskie a nawet doktorskie. Znajdzie się tez pomoc dla osób przygotowujących się do egzaminów językowych. zachęcamy też o korzystania z amerykańskiej biblioteki cyfrowej i jak najczęstszego czytania po angielsku. W ten sposób poszerzamy wiedzę ale też słownictwo angielskie - zachęca Urszula Malmon. 

Źródło: Anglojęzyczna biblioteka w Radomiu powiększona. Kiedy książki trafią do czytelników?