Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

i

Autor: Google (zdjęcie z 2017r.)

Chcą pomóc ojcu swojej koleżanki - Przed nami festiwal "Świetlna Ulica Moniuszki"

2021-12-09 14:40

Akcja ma na celu zebrać pieniądze na leczenie pana Roberta. Więcej o tym w artykule.

[Aktualizacja 14.12.2021.]

Z powodów niezależnych od organizatora, koncert został przełożony na styczeń.

Chcą pomóc ojcu koleżanki. Młodzi, radomscy artyści zapraszają na festiwal "Świetlna Ulica Moniuszki". W planach są pokazy zarówno muzyczne jak i taneczne, a to wszystko przeplatane wideo wizualizacjami. jak powiedział nam Michał Ankiewicz, organizator akcji, cel akcji jest szczytny:

Akcja charytatywna polega na zorganizowaniu jak największej sumy pieniędzy, która będzie przekazana na leczenie taty jednej z moich artystek, z teamu artystycznego, który niestety choruje na złośliwy nowotwór, glejak 4-ego stopnia. My, młodzi artyści wzięliśmy sprawy w swoje ręce i pędzimy z pomocą.

Jak dodaje Michał Ankiewicz, festiwal podzielony jest na kilka etapów:

Show polega na pokazaniu ludzkich emocji. Jest podzielony na pięć części i każda z nich jest nazwana emocją, którą na co dzień wydobywamy z siebie jak na przykład miłość, radość, smutek. I właśnie to show przedstawi różne nasze nastroje, dlatego usłyszą państwo różne gatunki muzyczne, w każdej części będą inne.

Festiwal już 17 grudnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga.

Źródło: [Aktualizacja: koncert przeniesiony na styczeń] Chcą pomóc ojcu swojej koleżanki - Przed nami festiwal "Świetlna Ulica Moniuszki"