Coraz bliżej do zlotu motocyklowego Łączy nas pasja, NO LIMITSS

i

Autor: Źródło: fanpage NoLimitss

Motoryzacja

Coraz bliżej do zlotu motocyklowego "Łączy nas pasja, NO LIMITSS"

2024-04-16 15:24

W ramach zlotu który odbędzie się 27 kwietnia nad jeziorem kozienickim odbędą się m.in. pokazy stuntu i koncerty. Więcej o tym w artykule.

Będzie można pooglądać jednoślady, ale także fani czterech kółek znajdą coś dla siebie. W Kozienicach odbędzie się zlot motocyklowy "Łączy Nas Pasja NO LIMITSS". Na wydarzeniu ma pojawić się łącznie ponad 1000 motocykli, a także klasyczne i sportowe auta. W trakcie zlotu planowane są różne atrakcję dla młodszych i starszych osób.

Podczas wydarzenia odbędą się konkursy w tym na najdłuższą maszynę i najgłośniejszy wydech. Zobaczyć będzie można też pokazy stuntu i palenia gumy. Wśród atrakcji są również koncerty. Na scenie wystąpi zespół Łydka Grubasa i Kingdom of Rock. Dla dzieci będą przygotowane m.in. animacje.

Zlot motocyklowy już 27 kwietnia od godz. 10.00. Wydarzenie odbędzie się nad jeziorem w Kozienicach w Ośrodku Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Bohaterów Studzianek 30. Więcej informacji dostępnych jest na facebookowej stronie wydarzenia.

Źródło: Coraz bliżej do zlotu motocyklowego "Łączy nas pasja, NO LIMITSS"