Grójec. Kolejny finał WOŚP w cieniu pandemii

2022-01-28 18:04 AD
WOŚP
Autor: WOŚP

Zagrają mimo pandemii. W Grójeckim Ośrodku Kultury odbędą się koncerty w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaczynają tancerze, potem będzie rock i raperzy i oczywiście uliczna kwesta.

Na ulicach Grójca i powiatu grójeckiego w tym roku będzie kwestować około 80 wolontariuszy. Aukcje będą też w Grójeckim Ośrodku Kultury. Zorganizowane będą w przerwach koncertu. Impreza zacznie się od 15.00. Na scenie GOKu na początek pojawi się grupa taneczna Dane Zone z Grójca. Potem wystąpi zespół znany z energetycznego rocka, czyli "The Riders". Później scenę przejmą artyści z Białobrzegów: najpierw tancerze, a potem raperzy z zespołu "Chlopaki". Zresztą raperzy zdominują tegoroczny finał WOŚP w Grójcu, bo gościnnie wystąpią też gospodarze oraz  kolejni wykonawcy z Białobrzegów, a także goście z Warszawy, Mogielnicy i Wrocławia. 

- W przerwach koncertu będą się odbywały licytacje a w holu GOKu usadowiony będzie punkt dawców szpiku DKMS. Natomiast przed budynkiem w godzinach o 13.00, 16.00 i 19.00 będą prezentacje udzielania pierwszej pomocy. Będzie można też podziwiać motocykle oraz zjeść ciepły żurek - wylicza Dariusz Wojtasiak z Grójeckiego Ośrodka Kultury. 

Jak zapewniają organizatorzy koncerty oraz towarzyszące imprezy odbędą się w ścisłym reżimie sanitarnym, wymuszonym pandemią Covid - 19. 

Źródło: Grójec. Kolejny finał WOŚP w cieniu pandemii
Nasi Partnerzy polecają