Grójecka policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

2021-04-16 13:48 Jakub Białczak
łom
Autor: pixabay

47-latek trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu nawet dożywocie.

Podejrzany miał zaatakować znajomego metalowym łomem, bijąc go po całym ciele. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń. Grójeccy niedługo potem kryminalni zatrzymali podejrzanego, a prokurator przedstawił mu zarzuty.

- Do zdarzenia doszło 12 kwietnia br. w godzinach południowych w Grójcu. 47-letni mężczyzna zaatakował znanego mu 37-latka trzymanym w ręce metalowym łomem uderzając nim po całym ciele. Pokrzywdzony doznał bardzo poważnych obrażeń. Bezpośrednio po zajściu stracił przytomność i został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. W krótkim czasie po zdarzeniu, w wyniku pracy kryminalnych grójeckiej komendy sprawca został zatrzymany. Prokurator 47-latkowi przedstawił zarzut popełnienia zbrodni polegającej na usiłowaniu pozbawienia życia oraz spowodowaniu obrażeń ciała, informuje Agnieszka Wójcik z KPP Grójec.

Mężczyźnie grozi od 8 do 25 lat lub nawet dożywocie.

-

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Źródło: Grójecka policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają