Ina West zagra w radomskiej "Elektrowni"

2021-08-12 11:36 Karol Pakosz
Materiał prasowy
Autor: Źrodło: facebook.com/mcswe24

Koncert odbędzie się na tarasie placówki w ramach "Strefy Komfortu"

To będzie wieczór z muzyką elektroniczną. Radomska Elektrownia zaprasza na kolejny koncert w ramach "Strefy Komfortu". Tym razem wystąpi polska wokalistka i producentka, Ina West:

Polska wokalistka, producentka, multiinstrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Swój debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel w 2015 roku. Cztery lata później ukazała się (w wersji cyfrowej i… czekoladowej) płyta „Girls”, na której znalazło się dziesięć intrygujących utworów o kobietach i dla kobiet. Artystka korzysta z szerokiego wachlarza inspiracji – od elektronicznej psychodelii, poprzez trip hop, aż po elementy folku i acid jazzu. Efekt? Styl, którego nie da się wpisać w żadne ramy, łączący w harmonijną całość klasyczne instrumentarium, taneczny bit i surowy wokal.

Czytamy na stronie radomskiej "Elektrowni". Tydzień po Ina West czeka nas kolejny koncert. Tym razem posłuchamy projektu Perfect Son, którego autorem jest Tobiasz Biliński:

Koncert Perfect Son to zaproszenie do wspólnej podróży po dźwiękach łączących stonowane, mroczne brzmienia ocieplone porcją melodyjności. Przygotujcie się na maksymalną dawkę muzycznych emocji i czysto estetycznych wrażeń! - Czytamy na stronie placówki

Koncert Ina West odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 20.30, z kolei Perfect Son usłyszymy 21 sierpnia. Szczegóły na stronie radomskiej "Elektrowni".

Źródło: Radomska "Elektrownia" zaprasza na dwa koncerty
Nasi Partnerzy polecają