100 - lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej - weź udział w wyzwaniu czytelniczym

i

Autor: pixabay

Książkoholicy poszukiwani - weź udział w wyzwaniu czytelniczym

2022-04-04 12:04

Ruszyło kwietniowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja zorganizowana jest w związku z okrągłym jubileuszem istnienia radomskiej książnicy.

Po jednej nutce - pod takim hasłem ruszyło kwietniowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja trwa cały rok i jest zorganizowana w związku z obchodami 100-lecia radomskiej książnicy - mówi Przemysław Czaja, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Przez dwanaście miesięcy będziemy prowadzili na naszym profilu Facebookowym i Instagramowym współpracę z bookstagramerką Amelią Żuchowską wyzwanie czytelnicze. Do wygrania w tym, naszym wyzwaniu czytelniczym, będzie sto książek. To oczywiście nie przypadkowa liczba - sto książek na 100 - lecie biblioteki.

- Najbardziej wytrwali uczestnicy tej akcji mogą liczyć na książkowe nagrody - dodaje Czaje.

W każdym miesiącu będzie przyznawali minimum 6 książkowych nagród, a dodatkową pulę książek wręczymy osobom, które w czytanej przez siebie książce odnajdą wątek radomski. Każda pierwsza osoba, która wyśle nam zdjęcie, albo fragment z książki, którą właśnie czyta i pojawia się właśnie Radom w jakiś sposób, otrzyma od nas nagrodę książkową.

Szczegóły akcji łapcie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.