Nowa siedziba Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce-Letnisko rośnie w oczach.

2022-05-12 11:13 A.B
Trwa budowa nowej siedziby szkoły drzewnej w Garbtace Letnisko
Autor: A.B Na zdjęciu: Elżbieta Cichawa - Grabowska, wicedyrektor ds. inwestycji szkoły.

Wylano już pierwsze stropy, a ściany czterech planowanych budynków już w większości stoją - sprawdziliśmy postęp prac przy budowie nowej siedziby Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce Letnisko.

Stropy wylane, a ściany obiektu już w większości stoją - mowa o budowie nowej siedziby Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce Letnisko. - Prace idą zgodnie z harmonogramem - informuje Elżbieta Cichawa Grabowska, wicedyrektor szkoły ds. inwestycji.

Tak naprawdę budowa się rozpoczęła na początku lutego, ponieważ pogoda nie sprzyjała. Natomiast na dzień dzisiejszy delikatnie wyprzedzamy harmonogram prac. Robimy w tej chwili już instalacje pod posadzkowe, właściwie to w większości są już zrobione. Dopiero teraz widać ogrom tej budowy. Są to cztery budynki. Jeden z nich będzie połączony takim podniesionym, przeszklonym korytarzem.

- Powoli zaczynamy planować prace w środku obiektu – dodaje Cichawa – Grabowska.

Stropy wylane, ściany postawione, więc powoli zaczynamy już się przygotowywać do wystroju wnętrz, do takich działań wizualnych obiektu.

Koszt budowy nowej siedziby szkoły to ponad 90 mln zł. Inwestycja w całości sfinansowana jest przez samorząd Mazowsza. Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2023 roku.

Nasi Partnerzy polecają