Pod okiem fachowców zgłębią tajniki sztuki filmowej

2022-05-18 13:32
warsztaty filmowe
Autor: FILMFORUM

Ruszyła rekrutacja na zajęcia filmowe. Tygodniowe warsztaty „TOGETHER - ToGetThere” mogą stać się dla uczestników przepustką do świata filmu. Wydarzenie jest częścią 15 Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO.

Warsztaty są dla osób zainteresowanych zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy na planie filmowym. Uczestnicy pod opieką ekspertów stworzą reklamy społeczne, a do pracy posłuży im profesjonalny sprzęt. W warsztatach mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 30 lat. Udział jest bezpłatny, a większość zajęć odbywać się będzie w języku angielskim. 

Nazwa „Together - ToGetThere” nawiązuje do idei wspólnej Europy, w której nie ma zgody społecznej na dyskryminację. Udział w warsztatach pozwoli młodym ludziom wyrazić swój sprzeciw wobec szerzenia zła, mowy nienawiści i stygmatyzacji osób o odmiennych poglądach lub pochodzeniu poprzez stworzenie autorskich reklam społecznych - mówi Karolina Adamczyk dyrektor festiwalu 

Wydarzenie jest częścią 15. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO. Regulamin i karta zgłoszeniowa na stronie Kameralnego Lata. Zgłoszenia można przesyłać do 12 czerwca.

Źródło: Pod okiem fachowców zgłębią tajniki sztuki filmowej
Nasi Partnerzy polecają