Podopieczni Amfieatru będą mieć swoją wystawę

i

Autor: pixabay

Podopieczni "Amfieatru" będą mieć swoją wystawę

2022-06-20 14:03

"Korol love" to nazwa wystawy twórczości dziecięcej. ​Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Amfiteatrem. Wernisaż wystawy już 30 czerwca. Na uczestników wydarzenia czekają prace podopiecznych "Amfiteatru" uczęszczających na warsztaty plastyczne. Tego samego dnia odbędzie się także wernisaż "Pasje i marzenia" z sekcji dla dorosłych.

40 młodych artystów, podopiecznych Miejskiego Ośrodka Kultury Amfiteatr będzie miało wernisaż swoich prac. Wystawa Kolor Love już 30 czerwca - Pokażemy radomską scenę artystyczną - mówi Alicja Gryz Wasil z Amfiteatru:

Pokażemy prace sekcji plastycznej działającej w naszym ośrodku przy ulicy Daszyńskiego 5. Będą to prace głównie młodych artystów, dzieci w różnym wieku, które kształcą swój talent pod opieką instruktorów: pani Eli Raczkowskiej, pani Anity Garbowicz, pani Ani Winiarskiej i pana Jana Klochowicza.

Wernisaż wystawy "Kolor Love" już 30 czerwca o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Piłsudskiego. - Ale to nie jedyny wernisaż naszych podopiecznych jaki odbędzie się tego dnia w radomskiej książnicy - dodaje Gryz Wasil.

Również 30 czerwca o godzinie 18 tej zapraszamy na kolejny wernisaż twórczości osób, które kształcą swój talent w naszym ośrodku przy ulicy Daszyńskiego. Tym razem będą to osoby dorosłe, które od lat spotykają się w "Amfiteatrze" i malują. Sekcja nazywa się "Rozmowy pędzlem malowane". Będzie to już XIV wystawa pod hasłem " Pasje i marzenia". Dorośli malujący są pod opieką pani Eli Raczkowskiej i ona jest również kuratorem tej wystawy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły dostępne na fun page-u Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Ośrodka Kultury Amfiteatr.