Zdjęcie poglądowe

i

Autor: Karol Pakosz (zdjęcie poglądowe)

Policja poszukuje świadków w zwiazku z napadem przy ul. Piłsudskiego

2022-04-29 14:06

Osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt. Więcej o tym w artykule.

Policja szuka świadków w związku z wczorajszym napadem przy ul. Piłsudskiego. Przypomnijmy, nieznani sprawcy zabrali mężczyźnie torbę z duża ilością pieniędzy. Więcej o tym pisaliśmy m.in. TU. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przestępców lub posiadają informacje w tej sprawie, proszone są kontakt:

Prosimy o kontakt wszystkie osoby posiadające informację na temat tego zdarzenia. W szczególności osoby, które mogły być świadkami, bądź posiadają nagrania z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować przebieg tego zdarzenia. - Powiedział nam Kamil Warda z radomskiej policji.

Dodatkowo, policjanci proszą o nagrania z kamer samochodowych osób, które wczoraj poruszały się okolicznymi ulicami i zarejestrowali na nich samochód marki Ford Mondeo w wersji kombi w kolorze szarym:

Prosimy o nagrania z kamer samochodowych z dnia 28.04.2022, osób, które poruszały się ulicami: Struga, Plac Jagielloński, Witolda, Stańczyka, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego w godzinach 8:00-11:00 oraz Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego w kierunku ulicy Lubelskiej, w godzinach 10:00-12:00. - Czytamy na stronie mazowieckiej policji.

Osoby, które posiadają informacje w związku z tym przestępstwem, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu osobiście lub pod numerem 47 701 50 10.

Źródło: Policja poszukuje świadków w zwiazku z napadem przy ul. Piłsudskiego