Johnson&Johnson

i

Autor: materiały prasowe Johnson&Johnson

Prawie 600 szczepionek Johnson&Johnson w Radomiu! Kiedy można przyjąć preparat?

2021-05-28 13:34

Do Radomia trafiło 580 szczepionek przeciwko COVID-19 brytyjskiej firmy Johnson&Johnson. To preparat jedno dawkowy. W weekend zarówno w punkcie drive-thru, jak i w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym będzie można poddać się szczepieniu brytyjskim preparatem.

Prawie 600 szczepionek Johnson&Johnson dostępnych dla chętnych w Radomiu! W weekend radomianie będą mogli przyjąć jednodawkowy preparat w trzech punktach w mieście.

W piątek, 28 maja wszyscy chętni mogą przyjąć wakcynę przeciwko COVID-19 brytyjskiej firmy Johnson&Johnson w punkcie szczepień masowych drive-thru przy ulicy Dębowej.

Czekamy na Państwa w punkcie drive-thru przy ulicy Dębowej, a także w sobotę, 29 maja w Poradni Hepatologicznej (punkt na terenie szpitala naprzeciwko SOR) oraz w niedzielę, 30 maja w punkcie szczepień w Laboratorium przyul. Tochtermana 1 - powiedziała Elżbieta Cieślak, rzeczniczka Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. - Wszyscy, którzy zechcą się zaszczepić w najbliższą sobotę i niedzielę będą mogli skorzystać także z dostępnych szczepionek firmy AstraZeneca. Jeśli przyjmiemy szczepionkę w najbliższych dniach, uzyskamy odporność jeszcze przed wakacjami

Na szczepienia w punktach masowych w Radomiu można także zapisywać się telefonicznie.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Źródło: Prawie 600 szczepionek Johnson&Johnson w Radomiu! Kiedy można przyjąć preparat?