Prokuratura bada sprawę zaginięcia nieletniej - Czy to mogło być porwanie?

2021-04-14 14:25 Karol Pakosz
Prokuratura Rejonowa Radom-Wschód
Autor: Google (zdjęcie z 2019r.)

Policja otrzymała informacje o zgłoszeniu zaginięcia dziecka, z kolei prokuratura przygląda się tej sprawie. Więcej o tym w naszym artykule.

Radomska prokuratura prowadzi postepowanie w sprawie zaginięcia dziecka. Według nieoficjalnych informacji podanych przez PAP, mogło dojść do porwania uczennicy jednej z radomskich szkół. Miała się ona umówić przez Internet na spotkanie z nastolatkiem, a w rzeczywistości był to mężczyzna który miał ją porwać. Oboje zostali zatrzymani na granicy z Niemcami. Justyna Leszczyńska z radomskiej policji potwierdza jedynie, że otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nieletniej:

W piątek rano otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu małoletniej, która oddaliła się z domu bez wiedzy rodziców. Po kilku godzinach została odnaleziona. Materiały w tej sprawie są w Prokuraturze Rejonowej Radom-Wschód w Radomiu.

Agnieszka Borkowska z Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód powiedziała nam, że prowadzone jest postępowanie w sprawie zaginięcia:

Prokuratura Rejonowa Radom-Wschód w Radomiu prowadzi postepowanie związane z zaginięciem dziecka. Na tym etapie z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie mogą zostać udzielone żadne, szczegółowe informacje.

Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?
Źródło: Prokuratura bada sprawę zaginięcia nieletniej - Czy to mogło być porwanie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany