Przedsiębiorcze Radomianki bez wakacyjnej przerwy

2022-06-20 13:25 A.B
Przedsiębiorcze Radomianki
Autor: pixabay

Wspierają się w biznesie, nawiązują nowe relacje i poszerzają swoje kompetencje – mowa o spotkaniach networkingowych Przedsiębiorczych Radomianek. Spotkania miały mieć wakacyjną przerwę, jednak cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że będzie letnia kontynuacja.

Nie będzie wakacyjnej przerwy - mowa o spotkaniach Przedsiębiorczych Radomianek. Warsztaty cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiłyśmy kontynuować je przez wakacje - mówi Joanna Dzik, organizatorka warsztatów:

Okazało się, że spotkania się mocne energetycznie, dużo się na nich dzieje i widzę, że jest bardzo duży potencjał grupy i chęć w dziewczynach, żeby cały czas się spotykać i przychodzić, więc nie chcąc tracić tej energii, postanowiłam, że w wakacje również się będziemy spotykać.

Warsztat skierowany jest do Pań. - Głównym celem spotkań jest nawiązanie nowych relacji - dodaje Dzik:

Networking to spotkanie, które służy nawiązaniu kontaktów. Osoby przedsiębiorcze, które prowadzą swój biznes lub, które chcą zacząć taki biznes prowadzić, żeby mogły przyjść i spotkać inne osoby, żeby znaleźć w nich wsparcie, może swoich pierwszych klientów, może znaleźć pewne podpowiedzi.

Warsztaty networkingowe już 11 lipca w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kusocińskiego. Strat godzina 17. Wstęp wolny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany