Najlepszy Koncert Świata VOX FM Radom

i

Autor: AD

Radom. Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Radomiu. [AKTUALIZACJA]

2022-06-03 16:33

Przyjechali z nie tylko z Radomia i okolic. Tłumy fanów muzyki bawiły się w piątek (03.06) na Najlepszym Koncercie Świata VOX FM.

Zalew na Borkach to atrakcja rekreacyjna Radomia. Po renowacji zalewu jest tam wiele atrakcji, m. in. ścieżka rowerowa i zielony szlak turystyczny biegnący brzegiem zalewu. Są place zabaw i fontanny. W tym pięknym miejscu, od ulicy Bulwarowej  stanęła scena i odbył sią Najlepszy Koncert Świata VOX FM. Słoneczne popołudnie oraz wieczór i początek weekendu właśnie e ten sposób postanowiły spędzić tłumy miłośników muzyki i zabawy. Przyjechali z całego regionu. Dlaczego?

- Jest świetna atmosfera. Super klimat, świetna impreza. Nie czekam na jakąś konkretną gwiazdę, lubię wszystkich wykonawców. Na pewno będzie super zabawa. Dobrze jest wyjść po pandemii, wreszcie można się razem bawić - takie wypowiedzi słyszeliśmy pod sceną. 

W Radomiu wystąpili Weekend, Miły pan, Power Play, Daj To Głośniej, Masters, Racisova, Bayera, Joker, Long & Junior, Freaky Boys, Mateusz Mijal, Markus P., Milano.  Zalew Borki położony jest na osiedlu o tej samej nazwie w południowej części Radomia, więc podpowiadaliśmy jak tam dojechać. Jeśli - swoim autem - to najlepiej dojechać do Maratońskiej, skręcić w Bulwarową i … jesteście na miejscu. Obok jest parking. Nad zalew warto wybrać się też komunikacją miejską. Jeśli do Radomia przyjedziecie pociągiem, to wychodzicie ze stacji PKP ruszacie w kierunku ulicy Poniatowskiego i obok hotelu, trzeba wsiąść w autobus linii osiem – kierunek Os. Wośniki. Kilka przystanków, wysiadacie na przystanku Bulwarowa/Długa … i jesteście na miejscu. Z tego samego przystanku (lub z innego na terenie Radomia) możecie dojechać na Borki też autobusami linii 7, 1, 12, 14, 16, 17, 18. 

Wielu uczestników zabawy dojechało już na 18.00. O tej porze Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec rozgrzewali publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia były radiowe gadżety. Za konsoletą, o dobrą muzykę zadbał Krzysiek Skrzypkowskiego. Występy gwiazd rozpoczynały się  o godzinie 20:00.