Wyzwanie czytelnicze w radomskiej bibliotece

i

Autor: pixabay

Radom. Trwa wyzwanie czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2022-09-05 10:35

Trwa wrześniowe wyzwanie czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu. Akcja jest zorganizowana w związku ze 100 - leciem istnienia radomskiej książnicy i potrwa do końca roku. Na wytrwałych uczestników akcji czekają książkowe nagrody.

NOBLIŚCI - pod takim hasłem trwa wrześniowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja trwa cały rok i jest zorganizowana w związku z obchodami 100-lecia radomskiej książnicy - mówi Przemysław Czaja, dyrektor biblioteki:

Przez dwanaście miesięcy będziemy prowadzili na naszym profilu w mediach społecznościowych wyzwanie czytelnicze. Do wygrania w tym, naszym wyzwaniu jest sto książek. To oczywiście nie przypadkowa liczba - sto książek na 100 - lecie biblioteki. W każdym miesiącu będziemy przyznawali minimum sześć książkowych nagród, a dodatkową pulę książek wręczymy osobom, które w czytanej przez siebie książce odnajdą wątek radomski. Każda pierwsza osoba, która wyśle nam zdjęcie, albo fragment z książki, którą właśnie czyta i pojawia się właśnie Radom w jakiś sposób, otrzyma od nas nagrodę książkową.

Szczegóły akcji łapcie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.