Trwa wystawa zdjęć Pracowni Nowych Mediów Amfiteatru

i

Autor: pixabay

Radom. Wystawa fotografii Pracowni Nowych Mediów „Amfiteatru”

2022-07-14 9:45

Architektura, portrety czy artystyczne ujęcia ludzi i miejsc w analogowym wydaniu - mowa o wystawie zdjęć z zajęć fotografii w Pracowni Nowych Mediów Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr". Prace można podziwiać w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Marzenia a cyfrowa rzeczywistość. Fotografia, ale jak? - to nazwa wystawy z zajęć fotograficznych w Pracowni Nowych Mediów w "Amfiteatrze". - Prezentowane zdjęcia przedstawiają efekt rocznej pracy z mediami fotograficznymi - mówi Dariusz Wróbel z filii nr Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu:

Jest to wystawa prac po warsztatowych. Zajmowano się tam fotografią, również fotografią analogową, czyli taką z chemią, odczynnikami, gdzie nie możemy zrobić tysiąca ujęć, tysiąca powtórek, tylko musimy złapać kadr w tym momencie, w tej chwili. Efekt rocznej pracy tych ludzi zostanie zaprezentowany podczas tej wystawy. Pieczę nad projektem sprawowali: Sebastian Klochowicz oraz Łukasz Wójcik.

Prace można zobaczyć w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Wstęp bezpłatny. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.