Screen z filmiku z mazowiecka.policja.gov.pl

i

Autor: Źrodło: screen zrobiony ze strony mazowiecka.policja.gov.pl

Radomscy policjanci otrzymają gogle VR

2021-05-28 12:34

Na dniach do radomskich funkcjonariuszy dotrą gogle, które pomogą innym poczuć się jak policjant w akcji. Więcej o tym w artykule.

Będziemy mogli poczuć się jak policjant w akcji. Radomscy funkcjonariusze otrzymają gogle VR. To część trwającego już jakiś czas projektu #JestAkcja. W ramach projektu, udostępniane są filmiki, pozwalające wirtualnie wziąć udział w różnych czynnościach funkcjonariuszy:

Tym, którym marzą o takich akcja będą mogli ją przeżyć m.in. w radiowozie, w policyjnym Black Hawku, na drodze, w akcji patrolowania rzeki i oczywiście udział z policjantami w różnych ćwiczeniach.

Powiedziała nam Kamila Adamska z radomskiej policji i jak dodaje, otrzymane gogle będą zarówno atrakcją podczas różnych wydarzeń jak i pomogą przy edukowaniu:

Te obostrzenia będą się troszeczkę zmieniać, więc te imprezy plenerowe, festyny wrócą do nas i tam będziemy mogli spotykać się z mieszkańcami, porozmawiać o bezpieczeństwie przy o okazji nowinek technologicznych.

Okulary VR trafią do radomskich policjantów na dniach.​ Filmiki z #JestAkcja dostepne są na kanale YouTube polskiej policji.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Źródło: Radomscy policjanci otrzymają gogle VR