Siatkówka: Daniel Gąsior zostaje w Radomiu

2021-04-13 12:51
Daniel Gąsior
Autor: Cerrad Enea Czarni Radom

26 - letni atakujący Daniel Gąsior podpisał umowę z klubem na kolejny rok. Przypomnijmy, to kolejny ruch transferowy w drużynie Cerrad Enea Czarni Radom przed rozgrywkami 2021/2022 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn.

Dla 26 - letniego atakującego będzie to drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Daniel Gąsior zanim przeszedł do drużyny Wojskowych, przez dwa lata występował na zapleczu PlusLigi, w barwach AZS AGH Kraków.

Ogromnie się cieszę, że zostaję w Radomiu. Przyszłe rozgrywki będą dla mnie drugim sezonem w PlusLidze. Przed tymi rozgrywkami założyłem sobie, aby pokazać się z jak najlepszej strony i żeby zostać zapamiętanym i wywalczyć miejsce w PlusLidze. Jeżeli chodzi o przyszły sezon, jest to dla mnie kolejne duże wyzwanie. Już w okresie wakacyjnym skupie się na przygotowaniu fizycznym do sezonu, aby być w jak najlepszej formie na okres przygotowawczy. W nadchodzącym roku chcę się dalej rozwijać i nabyć nowe umiejętności. – powiedział Daniel Gąsior, atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom.

W sezonie 2020/2021 Daniel Gąsior wystąpił w 27 meczach i zdobył łącznie 147 punktów.

Źródło: Siatkówka: Daniel Gąsior zostaje w Radomiu
Nasi Partnerzy polecają