Świat wulkanów i Wikingów w " Fosie pełnej kultury"

2021-08-02 16:28 AD
Skandynawia w Fosie
Autor: AD

Mieszkańcy krain ognistych olbrzymów, trolli, lodowych gigantów, elfów… i wojowników bawili publiczność w weekend. W nordyckich klimatach radomski Amfiteatr zakończył tegoroczny cykl Fosa pełna kultury. Były warsztaty kulinarne, kucia miedzi, stand - up historyczny czy koncert.

Zabawa trwała w sobotnie i niedzielne popołudnie. Do radomskiego Amfiteatru zawitały rodziny z dziećmi.

- Nauka poprzez zabawę to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.To doskonały pomysł na rodzinne popołudnie - twierdziła pani Ewelina, która przyszła w niedzielę ze swoimi synami.

Hitem niedzieli była „Burza w szklance wody”, czyli warsztaty tworzenia wulkanów i burzy, ale były też inne atrakcje. W sobotę znany preppers, opowiadał o idei prepperingu i przygotowań na trudne czasy, o samowystarczalności, zaradności, korzystaniu z natury. Słuchacze będą mogli też podczas zajęć praktycznych nauczyć się rozpalania ognia różnymi technikami, uzdatniania wody do spożycia i obróbki krzemienia. Były też warsztaty kulinarne czy stand-up historyczny. Można było sprawdzić się w trudnej sztuce kucia miedzi - to pod okiem specjalistów, którzy stworzyli smocze jaja do kultowej "Gry o tron" - czy porozmawiać o naturalnych źródłach energii.Tradycyjnie był też koncert. W sobotę wystąpił zespół TRANSGRESJA.

Źródło: Świat wulkanów i Wikingów w " Fosie pełnej kultury"
Nasi Partnerzy polecają