rodzina

i

Autor: pixabay.com

Szlachetna Paczka szuka rodzin potrzebujących wsparcia

2021-10-26 11:07

Mimo, że weekend cudów dopiero 11 i 12 grudnia to wolontariusze Szlachetnej Paczki już szukają rodzin do projektu . Baza rodzin będzie dostępna 12 listopada.

Trwa poszukiwanie rodzin, które w tym roku zostaną obdarowane przez darczyńców. Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych, a pomoc staje się dla nich impulsem do zmiany. Ważne jest to, że osoby które chcą być obdarowane nie mogą zgłosić się same do projektu.

My nie chcemy tylko rodzinom w trudnej sytuacji wręczyć sam prezent rzeczowy, ale przede wszystkim zależy nam na poprawieniu sytuacji tej rodziny na przyszłość. Wyciągnięciu jej z trudnej sytuacji. Podanie pomocnej ręki, danie takiego impulsu do zmiany - mówi Magda Jankowska lider Szlachetnej Paczki z Radomia

Przypomnijmy, osoby które potrzebują pomocy nie mogą zgłosić się same. Mogą to zrobić m.in osoby prywatne czy stowarzyszenia. Aby zgłosić rodzinę należny wypełnić specjalny formularz. Można go otrzymać pisząc na fanpage'u Szlachetna Paczka Radom.

Źródło: Szlachetna Paczka szuka rodzin potrzebujących wsparcia