#SELFCARE - trwa wyzwanie czytelnicze

i

Autor: pixabay

Wyzwanie czytelnicze w radomskiej bibliotece

2022-07-12 8:56

Trwa lipcowe wyzwanie czytelnicze w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja jest zorganizowana w związku ze 100 - leciem istnienia radomskiej książnicy i potrwa do końca roku. Na wytrwałych uczestników akcji czekają książkowe nagrody.

#SELFCARE - pod takim hasłem trwa lipcowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja trwa cały rok i jest zorganizowana w związku z obchodami 100-lecia radomskiej książnicy - mówi Przemysław Czaja, dyrektor radomskiej książnicy:

Przez dwanaście miesięcy będziemy prowadzili na naszym profilu w mediach społecznościowych współpracę z bookstagramerką Amelią Żuchowską wyzwanie czytelnicze. Do wygrania w tym, naszym wyzwaniu czytelniczym, będzie sto książek. To oczywiście nie przypadkowa liczba - sto książek na 100 - lecie biblioteki.

- Najbardziej wytrwali uczestnicy tej akcji mogą liczyć na książkowe nagrody - dodaje Czaje:

W każdym miesiącu będziemy przyznawali minimum sześć książkowych nagród, a dodatkową pulę książek wręczymy osobom, które w czytanej przez siebie książce odnajdą wątek radomski. Każda pierwsza osoba, która wyśle nam zdjęcie, albo fragment z książki, którą właśnie czyta i pojawia się właśnie Radom w jakiś sposób, otrzyma od nas nagrodę książkową.

Szczegóły akcji łapcie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.