Wyzwanie czytelnicze w radomskiej bibliotece

2022-06-02 9:57 A.B
Wyzwanie czytelnicze
Autor: pixabay

Ruszyło czerwcowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja jest zorganizowana w związku ze 100 - leciem istnienia radomskiej książnicy i potrwa do końca roku.

Podróżnik - pod takim hasłem ruszyło czerwcowe wyzwanie czytelnicze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Akcja trwa cały rok i jest zorganizowana w związku z obchodami 100-lecia radomskiej książnicy - mówi Przemysław Czaja, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Przez dwanaście miesięcy będziemy prowadzili na naszym profilu w mediach społecznościowych współpracę z bookstagramerką Amelią Żuchowską wyzwanie czytelnicze. Do wygrania w tym, naszym wyzwaniu czytelniczym, będzie sto książek. To oczywiście nie przypadkowa liczba - sto książek na 100 - lecie biblioteki.

- Najbardziej wytrwali uczestnicy tej akcji mogą liczyć na książkowe nagrody - dodaje Czaje.

W każdym miesiącu będziemy przyznawali minimum sześć książkowych nagród, a dodatkową pulę książek wręczymy osobom, które w czytanej przez siebie książce odnajdą wątek radomski. Każda pierwsza osoba, która wyśle nam zdjęcie, albo fragment z książki, którą właśnie czyta i pojawia się właśnie Radom w jakiś sposób, otrzyma od nas nagrodę książkową.

Szczegóły akcji łapcie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany