Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B

Znamy wyniki plebiscytu "Perły Mazowsza"

2022-03-31 9:43

Za nami 6 edycja plebiscytu "Perły Mazowsza" 2021 powiatu piaseczyńskiego i pruszkowskiego. Podczas uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie wyłoniono nagrody w trzech kategoriach przedsiębiorczość, kultura, sport i turystyka.

Znamy wyniki plebiscytu „Perły Mazowsza” powiatu piaseczyńskiego i pruszkowskiego za ubiegły rok. Nagrody w trzech kategoriach przedsiębiorczość, kultura, sport o turystyka zostały wręczone na uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. - Wróciliśmy do działania po pandemicznej przerwie - mówi Jarosław Mika organizator plebiscytu.

Ta edycja jest wyjątkowa, mieliśmy przerwę jednoroczną związaną z pandemia. Długo się zastanawialiśmy czy w końcu powinniśmy z tym konkursem wrócić, ale teraz mogę powiedzieć, że tak, decyzja była dobra. Nie dość, że konkurs wrócił na antenę to jeszcze dodatkowo oprócz tego, że w poprzednich edycjach mieliśmy 6 gmin to w tegorocznej edycji startowało 14 gmin.

W tegorocznej edycji "Perły Mazowsza" oddano 45 tysięcy głosów.- Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje Mika.

Frekwencja, czyli ilość osób, które głosowały była niesamowita. Ilość  45 tysięcy głosów oddanych na kandydatów. Z 450 zgłoszeń do drugiego etapu przeszło 122, a z tych 122 wyłoniliśmy 42 zwycięzców, którzy otrzymali Perły Gminy. Wśród tych kandydatów uzyskaliśmy Perły Powiatu, no i oczywiście główna nagroda czyli Perła Mazowsza trafiła do tych, którzy zdobyli najwięcej głosów w całym głosowaniu.

Główną nagrodę w kategorii sport otrzymała szkoła taneczna z Pruszkowa. Perłę Kultury zgarnął Konrad Pietrzykowski - Inicjator wydarzenia pokazy MMGiK. W kategorii przedsiębiorców najlepsza okazała się florystyka artystyczna Marta Raczyńska – Barczak.

Laureaci nagrody głównej Perły Mazowsza od lewej florystyka artystyczna Marta Raczyńska – Barczak oraz  Konrad Pietrzykowski - Inicjator wydarzenia pokazy MMGiK

i

Autor: A.B
Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B
Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B
Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B
Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B
Gala Perły Mazowsza

i

Autor: A.B