500. wydanie Bestlisty w VOX FM! Gościem specjalnym Olivia Addams

i

Autor: materiały prasowe

wyjątkowa bestlista

500. wydanie Bestlisty w VOX FM! Gościem specjalnym Olivia Addams

2024-03-15 12:41

To nie będzie zwykłe wydanie Bestlisty! Przed nami 500. odsłona listy przebojów słuchaczy VOX FM. Jak zawsze nie zabraknie Waszych ulubionych numerów. Będzie jednak również wyjątkowy gość. W 500. wydaniu Bestlisty w VOX FM pojawi się światowa gwiazda - Olivia Addams. Zagra również specjalny koncert.

Bestlista po raz 500. w VOX FM

Już po raz 500. na antenie VOX FM pojawi się lista przebojów naszych słuchaczy, czyli Bestlista. Co tydzień w głosowaniu na voxfm.pl wybieracie swoje ulubione numery, które gramy dla Was na naszej antenie. W minionym notowaniu na podium znaleźli się: na miejscu trzecim - I Can't Be the Only One - Sera, Younotus, na drugim - To jest to - Skolim i na pierwszym - Stumblin' in - Cyril. Dziś o 18:00 Bestlista zagra po raz 500. Z tej okazji w VOX FM pojawi się specjalny gość. W studiu oprócz prowadzącej Igi Dudziuk będzie światowa gwiazda - Olivia Addams. To ona wydała kawałki, które w sieci zgromadziły wiele milionów wyświetleń, czyli "Never Say Never" czy "Stranger". A w programie będzie się działo.

Olivia Addams i Iga Dudziuk; 500 notowanie Best Listy

Koncert Olivii Adams w VOX FM

Pojawienie się Olivii Adams w VOX FM zwiastuje oczywiście niespodzianki. Dlatego nie może Was zabraknąć razem z nami o 18:00. O 19:00 z kolei będziecie mogli usłyszeć numery wokalistki w wersji akustycznej w ramach specjalnej live sesji. Całość będzie transmitowana na YouTube, TikToku oraz na antenie VOX FM.