Afera Mamy Ginekolog, rozpad związku Mini Majka i uniewinnienie Maty. Pierwsza Zmiana Komentuje

Pierwsza Zmiana VOX FM afera z Mamą Ginekolog
Autor: VOX FM

Przyjmowanie znajomych influenserek poza kolejką w szpitalu. Kolejna już drama z Mamą Ginekolog rozgrzewa polski internet do czerwoności.. No bo przecież jak tak można?! I kto tak w ogóle robi? Na te pytania odpowiedzą jak zwykle panowie z Pierwszej Zmiany VOX FM. Zobaczcie sami!

Mama Ginekolog kolejna afera

Alan Kwieciński i latające kolano na FAME MMA, rozstania najpopularniejszych par internetu czy jednak afera z Mamą Ginekolog? Co okazało się najtrafniejszym tematem ostatniego tygodnia i odcinka? I czy faktycznie przyjmowanie znajomych poza kolejką zarezerwowane jest dla celebrytek z głównych stron portali plotkarskich? Jak co tydzień Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec pokusili się o skomentowanie najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia. Wybrali ulubione tematy - czyli te najbardziej kontrowersyjne, nieoczywiste i przedstawili je w starym, niepodrobionym stylu w NOWYM STUDIU!

Nowy rozdział życia wokalisty disco polo. Marek Gwiazdowski z MiG świętuje w towarzystwie innych gwiazd muzyki tanecznej