After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” już w sieci. Fani: „Walicie prosto w serce”

i

Autor: YouTube.com/Zespół After Party After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” już w sieci. Fani: „Walicie prosto w serce”

After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” już w sieci. Fani: „Walicie prosto w serce”

2021-06-27 14:13

Na piosenkę od tego duetu czekały tysiące fanów disco polo. Po raz pierwszy w historii zespoły After Party i Camasutra nagrały wspólny numer. Ich wspólny utwór pod tytułem „Kochanie powrotów nie ma” przyprawia fanów o ciarki. Wielu okrzyknęło kawałek hitem lata.

Camasutra i After Party to dwie uwielbiane formacje przez fanów disco polo. Do tej pory zespoły spotykały się na scenie podczas wspólnych koncertów, ale nie nagrały piosenki w duecie. Aż do teraz! Do sieci właśnie trafil teledysk do piosenki „Kochanie powrotów nie ma”. Wcześniej kawałka od After Party i Camasutry można było posłuchać w VOX FM. Według fanów głosy Patryka Pegzy i Małgorzaty Główki doskonale się uzupełniają.

- O jaaa! Genialne! Gosia i Patryk zrobili mega duet ❣ więcej więcej prosimy... pozdrawiam ??

- Długo na to czekałem i nie zawiodłem się. Znakomite zestawienie dwóch pięknych, charakterystycznych głosów. Tego chce się słuchać bez końca!

- Ale mam ciary. Tekst, wokale, no walicie prosto w serce! Hit lata a nawet roku! - komentują internauci.

W maju Camasutra oddała w ręce fanów kawałek pod tytułem „Śpij ze mną”. Na początku czerwca utwór zajmował pierwsze miejsce w Best Liście VOX FM. Zaś zespół After Party w marcu wydał piosenkę „Dajmy sobie szanse”. Obie formacje mają miliony odsłon swoich teledysków w serwisie YouTube. Jak będzie z utworem "Kochanie powrotów nie ma"? czas pokaże. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do piosenki zespołów After Party i Camasutra.

QUIZ. Kultowe cytaty z "Misia"! Zdobycie 10/10 punktów to wielka sztuka

Pytanie 1 z 10
Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja tu ... mam!