Joker Joker & Sequence  w nowej wersji „Ale się wstydzę”. Jest lepiej niż w oryginale?

i

Autor: YouTube.com/ Joker Official Joker Joker & Sequence w nowej wersji „Ale się wstydzę”. Jest lepiej niż w oryginale?

Joker Joker & Sequence w nowej wersji „Ale się wstydzę”. Jest lepiej niż w oryginale?

2021-06-27 13:38

Joker Joker & Sequence postanowili odświeżyć utwór z 2016 roku. Piosenka „Ale się wstydzę” ma nową aranżację i teledysk. Do realizacji klipu Piotr Koczocik zaprosił popularnego tiktokera i instagramera – Mateusza Gierlaka znaego jako Raptus.

Joker Joker & Sequence  po udanym singlu „W brzuchu motyle” wydają kolejny. Tym razem do fanów trafi piosenka pod tytułem „Ale się wstydzę”. Utwór jest doskonale znany najwierniejszym fanom. Kawałek z 2016 roku zyskał nowe brzmienie i teledysk. Do tej pory w klipach do piosenek Jokera  występowała żona wokalisty Beata. Jednak tym razem Piotr Koczocik postanowił zaprosić na plan Raptusa. Instagramer wcielił się w rolę nieśmiałego chłopaka i zrobił to w swoim stylu, czyli z przymrużeniem oka. Co na to fani?

- ? mega Wam to wyszło, tak trzymać ! Życzę Wam samych sukcesów Wariaty. Bardzo pozytywni z Was ludzie!

- stare dobre czasy, super odświeżone!

- Tu robotę robi Raptus ?? - komentują internauci.

Zgadzacie się, że "robotę w klipie robi Raptus"? Jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszego teledysku do piosenki „Ale się wstydzę” od duetu Joker Joker & Sequence zobaczcie na voxfm.pl.

Sławomir wspomina swoje sceniczne wpadki!

QUIZ. Polsat SuperHit Festiwal. Czy rozpoznasz tych kabareciarzy? Dla prawdziwych fanów polskich kabaretów to bułka z masłem!

Pytanie 1 z 10
Kto jest na zdjęciu?
QUIZ. Polsat SuperHit Festiwal. Czy rozpoznasz tych kabareciarzy? Dla prawdziwych fanów polskich kabaretów to bułka z masłem!