After Party - „Niech nam zazdrości cały świat” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/patryk_pegza_after_party After Party - „Niech nam zazdrości cały świat” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

After Party - „Niech nam zazdrości cały świat” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-04-14 11:50

Na nowość od zespołu After Party fani czekają od ubiegłego roku. Ale nareszcie się doczekają. Autorzy hitu „Ona lubi pomarańcze” przyszykowali świąteczny prezent. Piosenki „Niech nam zazdrości cały świat” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą, tylko w VOX FM! Co wiemy o piosence?

„Niech nam zazdrości cały świat” to najnowsza piosenka After Party. Fani zespołu, którego liderem jest Patryk Pegza czekają na nowość od jesieni ubiegłego roku. W październiku 2021 do sieci trafił nostalgiczny kawałek pod tytułem „Tęsknię za tamtymi latami”. W Wielkanoc czyli w niedzielę,17 kwietnia premiera „Niech nam zazdrości cały świat". W rozmowie z voxfm.pl lider zespołu - Patryk Pegza zdradził klimat nowego utworu.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls z podwójną niespodzianką dla fanów! Co szykują?

Kawałek jest utrzymany w klimacie lat 90-tych, ale nie brakuje mu współczesnego brzmienia - zapewnia nas wokalista zespołu After Party.

Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w ulubionym radiu. After Party i utwór „Niech nam zazdrości cały świat” przedpremierowo tylko w VOX FM w sobotę, 16 kwietnia około godziny 10:25!

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

QUIZ. Największe polskie przeboje lat 90. Pamiętasz, kto je śpiewa? Musisz znać te piosenki!

Pytanie 1 z 16
Kto śpiewa piosenkę "Statki na niebie"?