Top Girls z podwójną niespodzianką dla fanów! Co szykują?

i

Autor: facebook.com/TOP GIRLS Top Girls z podwójną niespodzianką dla fanów! Co szykują?

Top Girls z podwójną niespodzianką dla fanów! Co szykują?

2022-04-12 11:09

Znakomita wiadomość dla fanów Top Girls. Justyna, Kasia i Natalia nagrywają płytę i to nie jedną! Długo wyczekiwane dwupłytowe wydawnictwo ukaże się niebawem. Oprócz piosenek Top Girls na albumie pojawią się także covery.

Top Girls to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Jednak do tej pory dziewczyny nie wydały płyty. Fani czekali od ubiegłego roku, kiedy „Topki” informowały o swoich planach. Tyle, że wtedy nikt nie przypuszczał, że zmieni się skład Top Girls. Przypomnijmy we wrześniu 2021 z zespołu odeszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które teraz występują w duecie – Topky. Do Justyny Lubas dołączyły dwie nowe wokalistki Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. W nowym składzie Top Girls wydały już kila nowych kawałków, m.in.: „Rumieńce”, „Miłością pijana” czy ,,Róże i różowe tulipany”. Teraz Justyna, Katarzyna i Natalia zapowiadają płytę i to nie jedną.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

Już niebawem wydamy podwójny album CD i w sumie 30 utworów w tym 12 premierowych + 2 covery ( VIVAT , BOYS ). Utwory, które znajdą się na płycie będą w różnych ,,klimatach” muzycznych, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - czytamy na FB Top Girls.

Dokładnej daty premiery płyty Top Girls jeszcze nie ma. Jeśli tylko będzie znana z pewnością poinformujemy na voxfm.pl

Zobacz w galerii poniżej, jak wokalistki Top Girls odpoczywały na plaży podczas trasy po USA.

Kim są nowe Top Girls?