Paula Karpowicz – kim jest wokalistka zespołu Topky? [WIEK, CHŁOPAK, ZAWÓD, INSTAGRAM]

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowiczofficjal Paula Karpowicz – kim jest wokalistka zespołu Topky? [WIEK, CHŁOPAK, ZAWÓD, INSTAGRAM]

Paula Karpowicz – kim jest wokalistka zespołu Topky? [WIEK, CHŁOPAK, ZAWÓD, INSTAGRAM]

2021-10-10 11:34

Paula Karpowicz – kim jest wokalistka zespołu Topky? Fani najczęściej pytają o wiek wokalistki , zawód i o to, czy ma chłopaka. Paula Karpowicz pochodzi z Podlasia dokładnie z Białegostoku. Ma 26 lat. Oprócz śpiewania uwielbia taniec, jazdę samochodem i ma bzika na punkcie stylizacji paznokci. Poza tym jest optymistką, która przyznaje, że ma trochę wad, ale nie lubi o nich mówić.

Paula Karpowicz Topky – kariera muzyczna

Paula Karpowicz od najmłodszych lat brała udział w konkursach muzycznych. Takich, jak: konkurs piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. Wokalistka przyznaje, że od dziecka chciała śpiewać dla ludzi. Jej kariera nabrała rozpędu w 2016 roku. Gdy z inicjatywy wytwórni Green Star wspólnie z Angeliką Żmijewską i Justyną Lubas stworzyła zespół Top Girls. Grupa jest na szczycie, ale Paula Karpowicz postanowiła odejść i stworzyć inny projekt. Od września 2021 razem z Angeliką Żmijewską występuje w formacji Topky. Ich debiutancki singiel nosi tytuł „Szpile”.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

Paula Karpowicz – chłopak

Paula Karpowicz nie ma chłopaka ale narzeczonego. Wokalistka zespołu Tpky spotyka się z Grzegorzem Zimeckim. W święta Bożego Narodzenia 2020 para pochwaliła się dobrą nowiną. Grzegorz (manager Miłego Pana) oświadczył się Pauli, a ona odpowiedziała tak. Romantyczne zdjęcia obiegły sieć. Przyszły mąż bardzo się postarał. Był ogromny  bukiet czerwonych róż, a standardowe pytanie – „czy zostajesz moją żoną?” – pojawiło się na torcie!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?

Paula Karpowicz – zawód

Paula Karpowicz studiowała turystykę i hotelarstwo, ale jej prawdziwą pasją (oprócz śpiewania) jest wszystko co związane z urodą. Paula Karpowicz zajmuje się m.in. profesjonalnym makeupem, ukończyła wiele szkoleń o których pisze na swoim Instagramie (paulakarpowiczofficjal).

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Topky