Agnieszka Woźniak-Starak i plugawe pogańskie Halloween, czyli internauci znów się popisali

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ aga_wozniak_starak Agnieszka Woźniak-Starak i plugawe pogańskie Halloween, czyli internauci znów się popisali

Jak ona śmiała?!

Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki. Wszystko przez… Halloween

2023-10-31 0:45

Kolejna polska gwiazda oberwała za świętowanie Halloween. Tym razem padło na Agnieszkę Woźniak-Starak, która “miała czelność” wrzucić do sieci filmik w mrocznej charakteryzacji. Niektórym internautom załączył się wówczas ból dolnej części kręgosłupa.

Wielu Polaków szczerze i namiętnie nienawidzi Halloween, nazywając je amerykańską komercją, herezją, pogańską obrazą rodzimych wartości i atakiem na katolickie wartości (doprawdy ciekawe, czy wiosną topią Marzannę i wiedzą, jakie są korzenie i powiązania obchodów Bożego Narodzenia). Niektórzy są nawet takimi naczelnymi obrońcami Polski i Kościoła, że atakują w sieci każdego, kto odważy się zamieścić post, a nie daj Boże przebrać się, z okazji Halloween. Przekonała się o tym dość boleśnie Agnieszka Woźniak-Starak, choć musimy przyznać, że lektura komentarzy pod jej zdjęciem to całkiem… ciekawe doświadczenie.

CZYTAJ TAKŻE: Będzie zmiana jury w Top Model?! Widzowie powiedzieli DOŚĆ

Agnieszka Woźniak-Starak i plugawe pogańskie Halloween, czyli internauci znów się popisali

Słynna prezenterka wrzuciła na Instagram fotkę w halloweenowej kreacji, która nota bene wygląda całkiem fajnie, i choć znaleźli się tacy, którzy zwyczajnie pochwalili jej wygląd, tudzież postanowili nie narzucać innym swoich poglądów, w większości komentarzy rozpętało się (nomen omen) piekło. Poniżej, w ramach ciekawostki, zamieszczamy kilka przykładowych wpisów. Enjoy.

- Straszne. Szkoda że moda z zachodu dotarła do Nas. Może warto zrobić coś dla ludzi potrzebujących niż wydawać pieniądze na stroje, imprezę.

- SMUTNY OBRAZ wyrażania PAMIĘCI o bliskich, dalszych... o ludziach których mieliśmy szczęście spotkać na swojej drodze. Nadchodzący CZAS... jest jednym z bardziej RODZINNYCH ŚWIĄT. Czas żadnych czas zadumy, troski czas cudnych spotkań.... niestety nie dla WSZYSTKICH... nie WSZYSTKO jest zabawą... promocją SWOJEJ OSOBY... PAMIĘTAĆ to nie znaczy smucić... PAMIĘTAĆ to cudnie wspominać i pielęgować PIĘKNIE CHWILE... KTÓRE MINĘŁU ale trwają w tych co POZOSTALI!!!

- Promowanie symboli satanistycznych .. bardzo przykre...

- Pentagramy na oczach - symbol szatana. Jesteście wykolejeni... Większość tzw. celebrytów - promujecie zło i patologię!

- W Polsce nie ma Halołin.

Przy okazji przypominamy, że każdy ma prawo obchodzić, tudzież nie obchodzić Halloween. Możecie lubić to święto, możecie też faktycznie uważać je za herezję – decyzja należy do was. Ale nie macie prawa krytykować innych za robienie tego samego (dopóki nikogo przy tym nie krzywdzą rzecz jasna).

VOX: sonda damsko męska