Top Model z nowym jury? Internauci domagają się zmian

i

Autor: TVN Top Model z nowym jury? Internauci domagają się zmian

Programy rozrywkowe

Będzie zmiana jury w Top Model?! Widzowie powiedzieli DOŚĆ

2023-10-31 0:24

Oj dzieje się w tym Top Model. Choć aktualna, dwunasta, edycja została początkowo okrzyknięta jedną z najlepszych – głównie przez wzgląd na fakt doboru uczestników, którzy faktycznie mają realne szanse na pracę w modelingu, a nie tylko bycie influencerami – wokół programu tworzą się kolejne dramy. Teraz doszło do tego, że widzowie zaczęli domagać się zmiany składu jurorskiego. Czym sobie ekipa przeskrobała?

Jurorzy w Top Model są niemal niezmienni. Jedyną zmianą od początku programu, którego emisja liczy już przeszło dekadę, było zastąpienie Karoliny Korwin-Piotrowskiej przez Katarzynę Sokołowską (i chyba wszyscy zgodzimy się, że była to bez dwóch zdań zmiana na lepsze). Joanna Krupa, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, pomimo licznych kontrowersji i kilku nieciekawych zachowań, wciąż trzymają swoje stołki, ale pytanie – na jak długo?

W sieci pojawia się coraz więcej krytycznych komentarzy pod ich adresem, a część widzów obwieszcza, że czas na zmiany. Przeszkadza im przede wszystkim podejście jurorów i ich często niewybredne i “krindżowe” komentarze.

CZYTAJ TAKŻE: Top Model – program jest “amoralny”? Pojawiły się ostre głosy

Top Model z nowym jury? Internauci domagają się zmian

W najnowszym odcinku Top Model miarka się przebrała. Teksty jurorów, ich żarty i fakt, iż nie wiedzieli, kiedy powiedzieć “stop” sprawiły, że ich sociale zalała fala krytyki. Będą zmiany? Zobaczymy, co na to włodarze TVN-u (na obecną chwilę nie pojawił się żaden komentarz).

- Zawstydzacie biedną dziewczynę, było widać, że nie czuje się komfortowo… jeden żart naprawdę by wystarczył, a brnęliście w to nie wiadomo po co. Humor z gimnazjum, czekałam jeszcze aż ktoś zacznie recytować “zakochana para Jacek i Barbara”🤦‍♀️ mega krindż.

- Słaby tekst, jak większość tekstów Dżołany

- może czas na jakąś rotację jury? dramatycznie się to ogląda

- Mam ciary żenady

… grzmią internauci.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM