Top Model w ogniu krytyki. “Ten program staje się amoralny”

i

Autor: TVN Top Model w ogniu krytyki. “Ten program staje się amoralny”

Dramy

Top Model w ogniu krytyki. “Ten program staje się amoralny”

2023-10-31 0:08

Top Model 12 znów zbiera cięgi i znów dotyczy to Tadeusza. Tegoroczny “Złoty bilet” sam ostatnio obnażył kulisy działania programu, którego twórcy perfidnie wykorzystali go do zagrania na emocjach widzów. Teraz znów doszło do akcji, która wywołała poruszenie w sieci.

Tadeusz Mikołajczak to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych uczestników 12. edycji Top Model. Zdobywca Złotego biletu dał się poznać jako atrakcyjny, charyzmatyczny i zwyczajnie przesympatyczny facet, któremu kibicuje lwia część widzów. Ostatnio doszło jednak do porządnej dramy, kiedy to producenci nie zaprosili jego dziewczyny na sesję z najbliższymi, chcąc wprowadzić emocjonalny wątek – totalnie ignorując przy tym uczucia głównego zainteresowanego.

Sprytne zmanipulowanie i wybranie mnie jako uczestnika, do którego nie przyjedzie najbliższa osoba, mimo iż kontakt był (!), uważam za mocno nietaktowne. Jeszcze bardziej boli fakt, że w tym samym odcinku poruszany był temat zdrowia psychicznego i komfortu jednostki w społeczeństwie – skomentował wówczas na Instagramie.

- Wąs był ok😢, indywidualność powinna być chroniona

- Płakałam gdy mu golili wąsa

- Znów zmusili go do czegoś czego nie chciał tylko po to by reklamować golarkę. Ten program staje się amoralny. Nie żeby kiedyś miał moralność ale obecnie to sat szczyty

- Na te wasze metamorfozy powinien być paragraf

… czytamy w komentarzach.

Teraz Tadeusz znów znalazł się na językach. Poszło jednak o jego… wąsy.

CZYTAJ TAKŻE: W życiu byście nie poznali, że to Olga z “Top Model”. A z jej fryzury śmiała się kiedyś cała Polska

Top Model – Tadeusz stracił wąsy, a widzowie cierpliwość

W najnowszym odcinku Top Model 12 Tadeusz został zmuszony do pozbycia się swoich wąsów, które stanowiły niejako jego znak rozpoznawczy i atut (choć od początku nie podobały się Joannie Krupie). Stało się to wbrew jego woli – podobnie w sumie jak z wieloma metamorfozami, gdy dziewczyny tracą włosy tylko po to, by popłakały się przed kamerą – a tego widzowie zaakceptować nie potrafią. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze, a niektórzy internauci krzyczą wręcz o… moralnym zepsuciu producentów.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska