“Top Model”: pamiętacie Olgę Król? Teraz byście jej nie poznali!

i

Autor: Screenshot Instagram/ lukaszurbanskihair; olgaa_krol “Top Model”: pamiętacie Olgę Król? Teraz byście jej nie poznali!

Celebryci

W życiu byście nie poznali, że to Olga z “Top Model”. A z jej fryzury śmiała się kiedyś cała Polska

2023-09-01 14:31

Olga Król była jedną z uczestniczek 10. edycji “Top Model”, emitowanej w 2021 roku. Choć w programie nie zaszła wybitnie daleko, zapisała się w pamięci widzów, a dziś prężnie rozwija swoją celebrycką karierę – jej konto na Instagramie śledzi ponad 28 tysięcy osób. Jednak ci, którzy nie są na bieżąco z jej poczynaniami, mogą przeżyć niemały szok widząc jej aktualne zdjęcia.

Olga z “Top Model 10” była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w dziejach programu, a jej ekranowe perypetie były szeroko – i nie zawsze pozytywnie – komentowane. Jedną z dwóch najgłośniejszych akcji z jej udziałem był nieszczęsny panel, podczas którego wykazała się olbrzymim nietaktem względem swojego kolegi z show – posypały się wówczas słowa krytyki, a widzowie wręcz domagali się, by uczestniczka została usunięta z programu. Tak się jednak nie stało, choć jej przygoda z “Top Model” zakończyła się niewiele później.

CZYTAJ TAKŻE: “Hotel Paradise 7” – widzowie już mają swojego ulubieńca! “Jest za mądry na ten program”

Drugą z dram z Olgą w roli głównej były słynne metamorfozy. Choć “Top Model” funkcjonuje w polskim show-biznesie od przeszło dekady, za każdym razem, gdy w nowej edycji w ruch idą nożyczki i farby, dzieją się dantejskie sceny. I choć Olga Król nie należała do tych wybitnie lamentujących uczestniczek, lwia część widzów uznała, że to właśnie ją najbardziej “skrzywdzono”. Fryzjer ściął jej bowiem włosy na krótko i to w naprawdę niekorzystny sposób – jej fryzura przypominała raczej krzywo obcięty hełm, niż stylizację godną pretendentki do nowej top modelki. Po programie Olga zapuściła włosy, ale nie wróciła do swojego poprzedniego wizerunku. Stała się bowiem wręcz nie do poznania.

Olga Król z “Top Model” już tak nie wygląda. Uczestniczka 10. edycji przeszła jedną z największych metamorfoz w dziejach programu

Dziś Olga jest 21-letnią ponętną blondynką, która spełnia się jako influencerka i gwiazda social mediów. Mimo kontrowersji doczekała się sporego i oddanego grona fanów, którzy wspierają ją i śledzą każdy jej krok. A jest co śledzić! W przeciągu ostatnich dwóch lat niedoszła top modelka przeszła nie lada metamorfozę – zapuściła włosy, przefarbowała się na blond i zrobiła usta. Jej nowy image podziwiać możecie na Instagramie, a my poniżej zamieszczamy przykładowe fotki.

“Top Model 12” – kiedy nowe odcinki zadebiutują na antenie TVN?

12. edycja “Top Model” ruszy już 2 września br. Będą jednak zmiany – zwycięzca zgarnie nie 100, a 200 tys. złotych wygranej, a dzień emisji przeniesiono ze środy na sobotę. Odcinki emitowane będą o godz. 20:00, a następnie dostępne będą w Playerze.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby