Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański skradł serca widzów. Co o nim wiemy?

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański skradł serca widzów. Co o nim wiemy?

Programy randkowe

“Hotel Paradise 7”: widzowie już mają swojego ulubieńca! “Jest za mądry na ten program”

2023-09-01 10:54

Nowa edycja “Hotelu Paradise” coraz bardziej się rozkręca, a widzowie zdążyli już nieco wyrobić sobie zdanie na temat uczestników. Kto podpadł im najbardziej, a komu szczególnie kibicują? Komentarze w sieci nie pozostawiają wątpliwości.

“Hotel Paradise 7” jak dotąd mocno dzieli słuchaczy, jeśli chodzi o ocenę edycji jako całości – jedni krytykują ją za wiele aspektów (w tym m.in. rzekomo zbyt młody wiek uczestników), drudzy zaś już obwieścili, że to najlepsza, bo najbardziej emocjonująca odsłona z dotychczasowych. I trudno się nie zgodzić, że emocji jest naprawdę wiele, a jesteśmy po zaledwie kilku pierwszych odcinkach!

Jeśli jednak chodzi o sympatie i antypatie w kwestii uczestników, tu odbiorcy są zadziwiająco zgodni (no może poza Alicją, którą połowa widzów kocha, a połowa szczerze nie znosi). Szczególnie dużo krytyki zgarnia Karolina, której internauci wypominają zarówno wygląd – co akurat jest słabą postawą – i podłe, żmijowate zachowanie względem Łucji, która gdy tylko weszła do domu, z miejsca została zaatakowana – tu akurat krytyka jest w pełni zasłużona. A kto jest tym najbardziej lubianym uczestnikiem? Roch oczywiście.

“Hotel Paradise 7” – widzowie uwielbiają Rocha. Co wiemy o ulubieńcu publiczności?

Roch Krzyżański to analityk baz danych o wielu pasjach – spełniał się nawet w teatrze. Do programu trafił szukać dojrzałej relacji i wygląda na to, że ze wszystkich osób, które deklarowały podobne plany i cele, on jako jedyny mówił naprawdę szczerze. 22-latek sprawia bowiem wrażenie dojrzałego, rozgarniętego człowieka, który swoim charakterem z miejsca skradł serca widzów. W social mediach znaleźć możemy wiele komentarzy wskazujących na uwielbienie widzów, a oto przykładowe z nich:

- Największą klasę ma Roch....

- Roch to mega mądry i poukładany gość. Szkoda tylko, że jest lekko gaszony w parze

- Rocha to aż miło posłuchać. Ogarnięty młody człowiek.

- Roch jest za mądry i za dojrzały na ten program i na tych ludzi

- Uwielbiam Rocha. Gość ma klasę, potrafi rozmawiać, nawet kontrowac te prymitywne ataki Sabina. Powinien od niej uciekac jak najdalej, miedzy nia a nim jest przepaść.

… piszą internauci.

“Hotel Paradise 7” – kiedy nowe odcinki w Siódemce?

Kolejne odcinki “Hotelu Paradise 7” emitowane są od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00, na antenie TVN7. Produkcję znajdziecie te w ofercie Playera, gdzie dostępne są też przedpremierowe odcinki.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska