“Hotel Paradise 7” – Sabina to zaginiona bliźniaczka Nairobi z “Domu z papieru”?

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7; Netflix “Hotel Paradise 7” – Sabina to zaginiona bliźniaczka Nairobi z “Domu z papieru”?

Programy randkowe

“Hotel Paradise 7”: Sabina niczym bohaterka uwielbianego serialu? “Słyszałam to kiedyś”

2023-08-29 22:40

Po emisji pierwszego odcinka “Hotelu Paradise 7” w sieci pojawiły się oczywiście komentarze widzów. Internauci wypowiedzieli się na temat swoich pierwszych wrażeń dotyczących uczestników i oprócz pierwszych sympatii tudzież hejtu, pojawiły się… ciekawe porównania.

Mówi się, że każdy ma swojego sobowtóra i czasem, patrząc na niektóre osoby, naprawdę łatwo w to uwierzyć. Nie inaczej jest z uczestnikami popularnych programów typu “Hotel Paradise” czy “Love Island”, którzy notorycznie porównywani są do innych znanych (bardziej lub mniej) osób. I choć niektóre skojarzenia bywają zabawne, jak to, że Krzysiek z “HP 7” wygląda jak Monika z poprzedniej edycji, to inne są zaskakująco… trafne.

“Hotel Paradise 7” – Sabina to zaginiona bliźniaczka Nairobi z “Domu z papieru”?

Jeden z widzów podzielił się na Instagramie swoim spostrzeżeniem, jakby Sabina była bardzo podobna do Nairobi, jednej z głównych bohaterek turbopopularnego serialu Netfliksa pt. “Dom z papieru”. Nairobi była niezwykle charakterną, ale także wrażliwą i pełną ciepła kobietą, którą widzowie wprost uwielbiali. Jak się temu lepiej przyjrzeć, to rzeczywiście widać podobieństwo i to nie tylko fizyczne. Obie panie łączy zbliżona osobowość i oczekiwania wobec wymarzonego partnera – Sabina, tak jak Nairobi, również szuka bratniej duszy. Przypadek?

Zresztą sama uczestniczka “HP7” odpowiedziała na rzeczony komentarz wyjawiając, że nie pierwszy raz spotyka się z tego typu porównaniem.

O słyszałam to kiedyś 😊🤍 – napisała.

“Hotel Paradise 7” – o której i gdzie oglądać nowe odcinki?

7. edycja “Hotelu Paradise” wystartowała w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku, o godzinie 20:00. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: torebkowe skarby