Alicja i Mateusz trafią do kryjówki? Fani Love Island 7. są pewni co wydarzy się w kolejnym odcinku

Alicja i Mateusz Love Island 7.
Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Alicja i Mateusz są najbardziej kontrowersyjną parą Love Island 7?

To chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych par siódmej edycji Love Island. Alicja i Mateusz wzbudzają wśród fanów ogromne emocje. Niektórzy są pewni, że w kolejnym odcinku ta dwójka trafi do kryjówki i... pójdzie na całość. Skąd te domysły?

Love Island 7. czy Alicja i Mateusz zrobią kolejny krok w relacji?

Kolejny sezon Love Island. Wyspa Miłości powoli się rozkręca. Jednak do tej pory jeszcze żadna z par nie trafiła do Kryjówki. Wszystko wskazuje na to, że niebawem może się to jednak zmienić. Prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjna z par - Alicja i Mateusz - zdaniem fanów trafi tam już w najbliższym odcinku. Na ten moment zdecydowanie nie zaskarbili sobie sympatii widzów, a szczególnie Alicja, która ma na koncie spinę z Olą. Zdaniem fanów jej zazdrość jest, delikatnie mówiąc, niewspółmierna do sytuacji oraz stażu związku. Więcej o tej dramie przeczytacie tu: Żenujące zachowanie uczestnika Love Island 7. Doda komentuje "ŻAL"

VOX: torebkowe skarby

W pokazanym na zakończenie wczorajszego odcinka zwiastunie fani dopatrzyli się pary, która najprawdopodobniej bardzo zbliżyła się do siebie. Fani są przekonani, że to właśnie Alicja z Mateuszem i w komentarzach na instagramowym profilu @loveislandwyspamilosci wydali już wyrok:

- Alicja z Mateuszem kryjóweczka 🤪 i jak widać Alicja się nie opierała xD

- Alicja zrobi WSZYSTKO żeby teraz go przy sobie zatrzymać 👉👌😂

- Wyglądało jakby robili to przy wszystkich. Żenada. Nie mają wstydu. Ale może to źle wnioski z obejrzanego zwiastunu który miał tylko stworzyć takie pozory. Chociaż po tej dziewczynie spodziewać się można wszystkiego

- Alicja, gdzie Twoje zasady? 🤡 w kryjówce chyba nie obowiązują 🤡

Czy tak się faktycznie wydarzy? Przekonamy się prawdopodobnie już w dzisiejszym odcinku. Love Island. Wyspa Miłości można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 21:00 w TV4.

Sonda
Czy Alicja i Mateusz z Love Island 7. pasują do siebie?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Nasi Partnerzy polecają